Türkiye' nin KORKU sitesi!

21 Mart 2010 Pazar

Ahşap evdeki hayalet

Ahşap Evdeki Hayalet
Yayınlama tarihi: 21.03.2010
Yayınlama adresi: korku-18.blogspot.comHer sey 1994 yılında başladı. Olayların yaşandığı yer ise, tarihi ahşap bir evdi. ALAN ailesi yakında içinden çıkılmaz bir hal alacak alan olayları başlarda önemsemedi.

Beyoğlu semtinde oturdukları ahşap binada meydana gelen ilk gariplik evdeki ışıkların kendi kendine yanıp sönmesiydi. Elektrikçiler ve tamirciler çağrıldı ve binanın elektrik sistemi kontrol edildi. Ancak probleme rastlanmadı.

Bir süre sonra, Mert ALAN uykusunda rahatsız edilmeye başladı. Gece yattıktan sonra üzerine bir ağırlık çöküyor; bazı geceler güçlükle ağırlıktan kurtuluyor ve çığlıklarla uyanıyordu. Genelde evde bulunduğu zamanlarda da bu gerilimi hissediyor, evden çıkınca rahatlıyor, ancak tüm bunlara anlam veremiyordu.

Son çare olarak, eşini ve çocuğunu alarak evden taşınan Mert ALAN, bir süre için yaşanan tüm garip olayları o eski ahşap evde bıraktıklarını düşündü. Ancak, bir gece yatmak için odasına giderken karşısında bir siluet belirdi ve kayboldu. Bu siluetin ortaya çıkış sıklığı artınca, Mert ALAN' ın eşi ve kızı da aynı görüntüyle karşılaşınca, ailenin geceleri kabusa dönüştü. Olayın bir diğer ilginç şahidi de ailenin köpeğiydi. Evde tanımlanamaz varlık dolaştığında köpek hemen uzun uzun ulumaya başlıyordu.

Bir gece, yine ışıklar yanıp sönmeye başladı. Köpek yine huzursuz hareketler yapıyor ve uluyordu. Çileden çıkan Mert ALAN çığlık çığlığa bağırıp çağırmaya başladı ve varlığa onlardan ne istediklerini sordu. O gece bu soruya yanıt alamadılar; ancak tüm aile ilk defa silueti hep birlikte gördü.

Çaresizlik içinde, belki de bu varlığın onlara anlatmak istediği bir şey var düşüncesiyle evlerinde bir seans düzenlediler; ancak bundan sonuç elde edemediler.

0 yorum:

Optimizasyon